Beszámolók (U19)

Már 8 meccse veretlenül (2012.11. 17.)

Sármány Péter írása - Szombat délben a bajnokság 14. fordulójában a Budafok csapatát fogadtuk hazai pályán. Tudtuk, hogy nagyon nehéz mérkőzés lesz, mert a Budafok igen kellemetlen ellenfél. Ráadásul a tabellán elfoglalt helyük sem a legszebb, tehát ezen is mindenképp javítani akartak. A mérkőzés első félidejében nem játszott jól csapatunk, sok esetben felíveltük a labdát, pedig erről esett szó a meccs előtt, vagyishogy ne emelgessünk feleslegesen, a lapos, eredményes játék vezethet csak sikerhez. Ezenkívül akadtak lehetőségeink, de egyet sem sikerült berúgnunk, míg a vendégeknek nem volt semmiféle komoly gólszerzési lehetőségük. Visszamozgó támadójuk készítette le mindig a labdákat a mögé érkezőknek; ezekből tudtak veszélyeztetni, valamint fejeltek egy lesgólt.

A második játékrészre feljavult csapatunk játéka, sokkal jobban mentek a lapos pontos zsugák, és kevesebb volt az ívelés. Akadt jó pár lehetőségünk megint csak, de rendre kimaradtak, aztán jött a 72. perc, amikor a csereként pályára lépő Horváth Zsolti remekül ugratta ki Bőgér Dávidot, aki egy állítás után remekül csavarta el a kifutó kapus mellett a labdát a hosszú sarokba, 1-0! Nagyon kellett már ez a gól, végre megvolt a vezetés, csapatunk nem állt vissza, szerette volna eldönteni a mérkőzést. ami sikerült is. A 81. percben Fehér Kende partdobásából Szabó Marci befordult és a 16-os bal oldaláról betörve a rövid sarokba bombázta a labdát, 2-0!

Ezután újabb lehetőségeink voltak, elsősorban Horváth Zsolti révén, aki a védők közül kilépve ziccerben a vendég portásba lőtt. Majd Danis Fülöp beadását követően ugyanő remekül fejelt, ám a vendégek hálóőre  védte a kísérletet. A mérkőzés elképesztő jelenete Szabó Bence nevéhez fűződik, aki a 87. percben egy kipattanó labdára érkezett, és az ötös sarkán állva elképesztő bravúrral mellélőtt. Mondhatjuk, remek védő módjára takarított. Ezt követően már semmi érdemleges nem történt, a játékvezető lefújta a meccset és újabb fontos 3 ponthoz jutottunk. Jövő héten jöhet a Monor, ahol ismét csak 3 pont a célunk!

Pontvesztés hazai pályán (2012. 11. 03.)

Egy ködös szombati napon játszottunk rangadót a hozzánk hasonlóan szereplő Soroksárral. Célunk természetesen a győzelem volt, de tudtuk, hogyokosan kell majd fociznunk hozzá. Ezzel és 7 cserével vágtunk neki a meccsnek. Az első negyedórában ment a bruszt a pályán, senki sem tudott komolyabb helyzetet kialakítani, mégis nekünk volt pár lövésünk.

Így csordogált lassan a mérkőzés, középpályán volt túlnyomó részt a labda. Mintha a Soroksár kezdett volna kifáradni, de mi még így sem tudtunk semmit kezdeni csapatrészeink gyenge összjátéka miatt.

Félidő, három játékos le, kell az erő a felnőtt meccsre, három játékos fel.

A második játékrész már kicsit több eseményt tartogatott. H. Jani hosszan előreívelt labdája után Bőgér Dávid került ziccerbe, ám védőjétől zavarva a kapusba lőtt. Az ellenfél sem maradt adós – védelmünk botladozásainak köszönhetően lapos passzokkal eljutottak Zsombor kapujáig, de ott hálóőrünk rendre hárította ezeket a kísérleteket.

Vagy Bodon Zoli, aki okosan úgy tett, mintha combdobással hatástalanított volna egy csatárt, aki ebben nagyot is esett (a tizenhatoson belül), ám a bíró úr meglátta a Jászai-díjas mozdulatot és egy sárga lappal, valamint kifelé szabadrúgással értékelte a látottakat. Ezután volt még egy kétes lesbeintés, aminek hiányában Bőgér törhetett volna kapura, de ott a volna, ott volt a végső sípszó, ASR-Gázművek – Soroksár 0-0, hosszú idő óta nem játszottunk gól nélküli meccset, hát íme.

Reméljük jövő héten a Balassagyarmat ellen megtörjük a vidéki átkot és nagyon tisztességes gólkülönbséggel térünk haza szombaton. Hajrá GÁZ!!!

Óbudai El Clásico: pipa (2012. 10. 27.)

Sármány Péter írása - Szombaton 13:30-kor került sor a várva várt "Óbudai" El Clasicora a III. KER TVE ellen a TVE pályán. A mérkőzés elején voltak lehetőségeink, ám sajnos kimaradtak. A 26. percben érkezett a gól, amikor Kardos Bence pazar labdával ugratta ki Némethy Kristófot, aki remekül lőtte el a labdát a kapus felett a hosszú sarokba, 0-1! Ezt követően több lehetősége is akadt a hazai csapatnak az egyenlítésre, de szerencsére nem éltek velük, így a szünetre 1-0-ás vezetéssel mehettünk.

A második félidő 51. percében belső védőnk Sármány Péter egy labdaszerzést követően eladta a labdát, a helyén a hazaiak leindítottak és a kiszolgáltatott helyzetben lévő Mikó Zsombor mellett a hazai támadó a bal alsóba gurított,   1-1! A bekapott gólra a 65. percben érkezett a válaszunk, amikor Bőgér Dávid ültette hintába védőjét és kb. 18 méterről kilőtte a jobb alsót, 1-2! Ezzel megszereztük a nagyon fontos 3 pontot és mivel a Dunaújváros csak 0-0-ra volt képes a BVSC ellen, 2 pontra kerültünk a 3. helytől.

Esőben, idegenben is - NYERÜNK! (2012. 10. 14.)

Sármány Péter írása - Vasárnap reggel a 4. helyezett REAC vendégei voltunk a Vasgolyó utcai pályán. 4 pont volt a lemaradásunk tőlük ezért tudtuk, hogy nagyon kell a siker és ha sikerül begyűjteni a 3 pontot, akkor 1 pontra leszünk csupán a 4. helytől. Ennek megfelelően kezdtük is a mérkőzést, hiszen már a 3. percben Bőgér Dávid csodálatos kapásgólja után előnybe kerültünk. 0-1! A hazaiak egész gyorsan észbe kaptak és a 10. percben egy lesgyanús szituáció után egalizáltak, 1-1! Ezt követően mindkét oldalnak voltak gólszerzési lehetőségei.

A 25. perc tájékán Fehér Kende ment el a bal oldalon két védő között és centerezett középre, az ott érkező Bőgér pedig az elvetődő kapus lábába lőtt. A következő helyzet a hazaiaké volt, amikor a két középső védőnk megingását használta ki a támadójuk de szerencsére Kerti Bence eszén nem tudott túljárni,és hárítani tudta kapusunk a kísérletet. Újabb gólszerzési lehetőségünk a balbekk Fehér Kende nevéhez fűződik, aki 25 méterről bombázott a kapu jobb felső sarkára, ám a hazai portás óriási bravúrral szögletre tolta a labdát. A 41. percben végre eljött a várva várt pillanat, amikor vezetést szereztünk, ekkor Némethy Kristóf küldte meg a labdát a 16-os jobb oldaláról, ami a rövid sarokban landolt. 2-1!

A második játékrészben egy óriásit küzdő ASR-t láthattunk, fegyelmezetten védekezett a csapat és az 57. percben egy hazai védő nagyot hibázott, lukat rúgott és ez végzetesnek bizonyult... Mögötte érkezett Bőgér Dávid és bal lábbal elgurította a labdát a kapu bal oldalába és ezzel beállította a végeredményt. REAC - ASR-Gázművek MTE 1-3!

Az idő szép. A pont három (2012.10.06.)

Hazai pályán fogadtuk a Vecsés csapatát, remek időjárási körülmények között - felhőtlen ég, gyenge szellő és napsütés. Minden adott volt egy győzelemhez. Érdekes összeállítással kezdtünk, mert a vasárnapi felnőtt bajnoki meccsre is mi adjuk a keret nagy százalékát, így a szabályokat betartva kellett sakkozni. A meccset úgy kezdtük, mint amilyen a pálya is volt - harmatosan. A 10. percben rögtön vezetést szerzett az ellenfél, amire 7 percre rá Horváth Zsolti egy közeli lecsorgó lövéssel válaszolt, 1-1! Ismét 7 perc után született gól, de a mi kapunkba.  Helyzetek maradtak ki részünkről, de a fürge Kovács Tominak szép cselek után mégiscsak sikerült megrezgetnie a hálót, 2-2! Azonban védelmünk nem remekelt és egy kérdéses leshelyzet után a Vecsés a félidő vége előtt ismét vezetést szerzett, és 2-3-mal fordultunk.

Ekkor már mind az öt padon ülő játékos melegített, hiszen a fordulás után pályára léptek, új tartalommal töltve meg a Mester által alkotott vázat. Sikerrel, hiszen nyugodt játékkal szépen lassan beőröltük az ellenfelet. A második félidő 11. percében Bőgér feliratkozott a góllövők közé, 3-3! Folytatódott a meccs, de a labdát inkább mi járattuk, aminek meg is lett a gyümölcse - Horváth János rúgott gólt közelről, kijátszott helyzet után. (Azért azt jegyezzük meg, hogy a Vecsés kapusa nemigen állt a helyzet magaslatán, tekintve, hogy mezőnyjátékos lehetett, 1-es mezben.) 4-3-as állásnál visszaálltunk egy kicsit, de ez sem tudta megmenteni a Vecsést az ötödik bekapott góltól, amit ismét Jani szállított házhoz: 8 méterről, ballal bombázott be egy visszagurított labdát. ASR-Gázművek - Vecsés: 5-3.

Gyenge játékkal vertük meg a 10. helyezettet, jövő héten a 4. REAC otthonába látogatunk, ahol nehezebb dolgunk lesz, de a cél a 3 pont!

Vereség a bajnokesélyes otthonában (2012.09.29)

Sármány Péter írása - Szombaton 11 órakor a Salgótarján vendégeként léptünk pályára. Tudtuk, hogy nagyon nehéz dolgunk lesz, ezért a mester igyekezett a lehető legjobb taktikát választani. Megbeszéltük, hogy a meccs elején kőkemény letámadással játszunk és próbáljuk megzavarni az ellenfelet, majd 15 percet követően visszaállunk. A taktikai eligazítást követően jöhetett a bemelegítés és a mérkőzés.

Jól működött a letámadás, amikor viszont a Salgótarjánnak sikerült felhoznia a labdát a térfelünkre, akkor fegyelmezetten visszaálltunk és hősiesen védekeztünk. Kontrára építkeztünk, amiből akadt is, elsőre Bőgér Dávid került ziccerbe de a hazai hálóőrbe lőtt. A 20. percben azonban egy mintaszerű kontra végén Bőgér átemelte a hazai portást és vezetéshez juttatta a csapatot. 0-1! Folytattuk a taktikát és sikerült még veszélyes helyzeteket kialakítanunk. Pl. egy teljesen tiszta 11-est nem kaptunk meg... valamint támadónknak, Bőgérnek majdnem sikerült meglepnie a hazai kapust egy csavart magas ívű lövéssel, de sajnos fogta a próbálkozást a portás. A 44. percben egy oldalszabadrúgást gólra váltott a hazai csapat, így 1-1-gyel mehettünk az öltözőbe. Megbeszéltük, hogy folytatjuk azt, amit az első félidőben tettünk, csak a helyzeteket gólra kell váltanunk.

A második félidő legnagyobb helyzete Hollókövi Péter nevéhez fűződik, aki kilépett a védők szorításából, majd rosszul találta el a labdát és az fölé ment. Kimaradt sajnos a ziccerünk. Ezen kívül Kardos Bencének volt még helyzete, aki jobb oldalról labdát kapva a 16-os környékéről a kapu fölé lőtt. A 66. percben egy szögletet végeztek el a hazaiak, amit a középen érkező támadójuk csodásan, kézi- és röplabdásokat megszégyenítő módon a kapunk hosszú sarkába ütött KÉZZEL!!! Az ott álló Fehér Kende sajnos nem tudott menteni, mert pont a támaszkodó lábához ment a kézzel továbbított labda, és így az a hosszúba csorgott. 2-1 . Érthetetlen hogy ezt a bíró sporttárs hogy nem szúrta ki... A 77. percben egy előre ívelt labda szállt a jobb oldali támadó felé, ami hosszúnak tűnt. Középhátvédünk, Sármány Péter ment ki hogy keresztezzen, azonban a hazai támadó két kézzel ellökte alighanem szabálytalanul, de természetesen a spori nem fújt. A támadó betört a büntetőterületre, ott érkezett a másik belső védő, az egész mérkőzésen magabiztosan játszó Fehér Márk, aki becsúszott, a labda pedig alá ragadt. A földön fekve próbálta elrúgni a labdát, ami sikerült is neki, de közben az elé belépő csatár nagyot esett, ki tudja vajon miben? Esetleg a szabályos szerelésben, amiért semmiképp sem járt büntető, na de a kopasz bíró sporttárs ezt máshogy gondolta és a büntetőpontra mutatott... Köszönték szépen a hazaiak és 3-1-re módosították az állást. Ezután a gól után összeesett a csapat és a hazai csapatnak akadt jó pár nagy helyzete amit kapusunk, Szirt Olivér óriási bravúrokkal hárított. A 86. percben a vendég középhátvéd kb 20 méterről óriási gólt ragasztott a hálónkba így a meccs vége 4-1 lett.

Nem lehet elmenni a bíró teljesítménye mellett, gyakorlatilag elveretett minket. Valahogy úgy volt ez már a mérkőzés előtt, hogy mi Salgótarjánban akárhogy is játszunk, nem nyerhetünk. Nem is sikerült sajnos, természetesen mirajtunk is múlt a vereség, de óriási szerepe volt a bírónak is benne. Tragikus játékvezetés... Viszont tavasszal hazai pályán el kell kapni a Salgótarjánt! :)

Hazai pálya - hoztuk a kötelező győzelmet! (2012. 09. 09.)

Vendégszerzőnk, Sármány Péter írása - Vasárnap 10 órakor az ESMTK-t fogadtuk a Gázművek Stadionban. Az öltözőben megbeszéltük, hogy a minimum, hogy behúzzuk a mérkőzést, nagyon kellett a siker. Az első félidőben mindenki görcsösen játszott, akart a csapat, de sehogyan sem akart össze jönni hogy a kapuba találjunk,pedig nem kevés alkalom volt erre. A kihagyott helyzetek (,mint általában történni szokott) most is megbosszulták magukat, a 20. percben egy oldalsó szabadrúgás érkezett a kapunk elé, amit sem kapusunknak nem sikerült elütnie, sem a védőknek elfejelnie, a mélázást pedig köszönték szépen a vendégek és gólt lőttek, 0-1!

Ezt követően észbe kapott a csapat és 3 perccel késöbb mi végezhettünk el oldalról egy szabadrúgást, amit Bőgér Dávid a kapu elé ívelt, a laszti átkerült a hosszúra, ahol érkezett Horváth Zsolti és máris egalizált,1-1! A 29. percben Fehér Kende ment fel a bal oldalon, védőjét megkavarta és középre centerezett, ahol ismét csak Horváth Zsolti érkezett és megszerezte a vezetést, 2-1! Az első félidőt görcsös játékkal de végül is előnnyel lehoztuk.

A szünetben tisztáztuk hogy nem kell görcsölni, azért vagyunk itt, hogy élvezzük a játékot és megnyerjük a mérkőzést. Jöhetett a második játékrész. Az 57. percben egy nagy védelmi hibát követett el a csapat, a vendég játékos jobb oldalról elindulva keresztbe vezette a labdát, amikor pedig már ziccernél járt, érkezett mellőle a társ és a kifutó Mikó Zsombor mellett a kapuba vágta a labdát, 2-2! Ezután feljebb kapcsoltuk a tempót és jöttek a helyzetek, amik ismét csak kimaradtak; kapufa, ziccer... A 69. percben Bőgér Dávid forgolódott a 16-os környékén, amikor pedig lövőhelyzetet talált, rátűzte keményen a bőrgolyót a kapura, ami a felső lécről vágódott a hálóba, óriási gól, 3-2! Erre rá 3 percre a fellépő Bodon Zoltán úgy gondolta, hogy most lőni fog. Nagyjából 20-25 méterről irgalmatlan erővel lőtte meg a labdát, ami mintha zsinóron húzták volna a bal felsőbe vágódott, 4-2! Utolsó gólunk Ügyvéd úrhoz (Fodor Péterhez) fűződik,a ki csereként beállt és érkezett a 79. percben a kapu elé, ahova egy jobb oldali beadás érkezett, a vendég védő lyukat rúgott, ez pedig végzetesnek bizonyult, Ügyvéd úr a hosszúról a kapuba belsőzött, 5-2!

Amit még mindenképp meg kell említenünk az a bizonyos piros lap amit Hollókövi Péter kapott. Peti először elrúgta a labdát ami miatt begyűjtött egy sárgát, fegyelmezetlenség és butaság ilyesmi miatt lapot kapni... A 90. percben pedig előrement és rángatták rendesen a védők, végül a földre került és védője elvitte a lasztit, ő pedig alárúgott egyet, amiért megkapta a második sárgáját, ez összességében pedig egy pirosat eredményezett a 90. percben! Ez után egyből lefújta a bíró a meccset. Óriási fegyelmezetlenség volt! Ezzel nehéz helyzetbe hozta jövőhétre a csapatát, hiszen tudja ő is magáról hogy mennyire jó játékos és milyen fontos tagja a csapatnak, nem szabad ilyet csinálni. Ez a piros intő jel volt, tanul a hibából! Bőgér Dávid kapott még egy nagy butaságért sárgát, amikoris nem várta meg a bírói sípszót és elvégezte a szabadrúgást. Ezekből most tanultunk és ilyen hibákat a jövőben nem követünk el. 5-2-re megnyertük a meccset örüljünk a 3 pontnak.

1 hét, 2 meccs, 1 pont (2012. 09. 01.)

Szerdán a Ceglédi VSE csapatát fogadtuk a Gázművek katlanban. Az első félidőben még csak kóstolgatták egymást a felek, majd a második félidőre izgalmassá vált a meccs. Közvetlenül a fordulás után büntetőhöz jutottunk, amit Bőgér Dávid értékesített. (Mérlege két meccs, négy gól, amiből 3 tizenegyesből született. Ritka arány.) Rá egy percre az ellenfél is büntetőhöz jutott: Mikó kapus elnézett egy magasan jövő labdát, majd elsodorta a kilépő csatárt. Belőtték, 1-1-re módosult az eredmény. Megint ott voltunk, ahol a part szakad, kellett a gól. Sajnos ezt két egymást követő, nagyon lesgyanús helyzet után az ellenfél szerezte meg, aki nem engedte ki markából az értékes idegenbeli győzelmet. Sármány Péter véleménye:

"ASR94(GMTE) 1-2 Cegléd U19
Nem játszottunk jól :( az első félidőt nagy szerencsével sikerült 0-0-al lehozni,a második félidőben korán vezetést szereztünk,ám nagyon hamar jött az egyenlítés :( ez talán meg is zavart minket,és kaptuk 13 perccel késöbb az újabb gólt (vélhetően lesről). 2-1-re sajnos kikaptunk,de nincs idő szomorkodni,hétvégén javítani kell a Szigetszentmiklós ellen,most csak erre kell koncentrálni."

A szombat reggeli bajnoki meccs kitűnő alkalomnak ígérkezett a javításra. Gyakorlatilag legerősebb kezdőnkkel álltunk fel, kapunkban a már régen pályára lépő Kerti Bencével. A Szigetszentmiklósi TK nem ritkán durva belépőkkel tördelte a játékot, amivel a gyenge kezű bíró sporttárs nem bírt. Negyedóra után Kende ment el az alapvonal bal oldalán, beadását pedig Szabó Márton elhelyezte a kapus mellett. 1-0. Ezután már egyik csapatnak sem volt komoly lehetősége a szemerkélő esőben, inkább középpályán volt a labda. A szünet után egy akcióból kilépve az ellenfél középcsatára elesett a kijövő Bence kezeiben, amit a spori gondolkodás nélkül piros kártyával értékelt. (Ne menjünk bele, hogy Bence visszahúzta a kezeit, a csatár másfél métert ugrott, és még ha el is húzta volna a lábát, kiállítást nem ért az eset.) Lényeg a lényeg, tizenegyes, gól. 1-1. Tíz játékossal viszont megtáltosodott a csapatunk, sajnos csak a játék képében, mert újabb gólt nem sikerült lőni. Bőgér kihagyott két ziccert, majd a végső sípszó következett.

Győzelem az első bajnoki mérkőzésen (2012. 08. 26.)

Az elhalasztott első forduló miatt rögtön a másodikkal kezdtünk, idegenben játszottunk az Újbuda csapata ellen. Egy elég mély talajú műfüves pályán kellett begyűjtenünk a három pontot. 20 perce folyt a játék, amikor Szabó Ádi lába egy gyors fordulás után leragadt, megsérült, így ki kellett lépnie a szorítóból. (Helyére Danis sporttárs érkezett.) Pár perccel később nyilvánvaló tizenegyest fújt be a bíró, amit Bőgér Dávid kíméletlenül berúgott. (Mivel minden büntetőrúgónk eltávon volt, ő kapta meg a lehetőséget, és meccs előtt meg is jósolta, hogy biztos lesz akkor egy. Igaza lett.) Egyik csapat sem tudott nagy mezőnyfölényt kialakítani, a szünet után sem. Negyed órája járhattunk a második félidőben, amikor ismét felrúgtak valakit a tizenhatoson belül, és be is fújták. Ismét Dávid, ismét gól. 0-2. 15 perccel a vége előtt a kispadról frissen érkező Ügyvédtől kapott még egy labdát, és azt is belőtte. Beállt a végeredmény, az utolsó percekben már semmi nem történt.
      Unofficial mikrobloggerünk, de középhátvédünk Sármány Péter így írt a meccsről:

"Újbuda FC 0-3 ASR94(GMTE)
A bajnoki rajt jól sikerült,akárcsak tavaly! Ha jól tudom a tavalyi első fordulót követően mindig kaptunk gólt :( Ez a rossz sorozat most megszakadt :) Rengeteg helyzetünk volt,az ellenfél pedig gyengébb játékerőt képviselt. Bőgér 3 góllal kezdett,reméljük nem hagyja el a góllövő cipőjét :) :D "

Köszönjük a figyelmet, találkozunk 08. 29-én, a Cegléd elleni hazai bajnoki mérkőzésünkön.

Döntetlen a Nagybajom ellen (2012.08.10.)

Tavalyi edzőtáborunk vendéglátó csapata, Nagybajom ellátogatott hozzánk a Katlanba. A múlt évi kettős zakóért még mindig revansra éhes csapatunk örömmel fogadta a mérkőzés hírét, annak ellenére, hogy az edzőtáborból való megérkezés másnapjára lett szervezve az esemény. Az első tíz percben jól játszottunk, ám a gyorsan megszerzett gólnak köszönhetően leültünk, és csak figyeltük, ahogy a somogyiak egyre lövik a gólokat. Mindezt 2-5-nél elégeltük meg, amikor 3 gólt rúgtunk egyhuzamban és ikszre hoztuk az állást. Sőt, a végén a gólerős Hollókövi úr még tizenegyest is hibázott, amit edzőnk csak úgy kommentált, hogy "nem raktuk fel a habot az i-re."          Tanulságos meccs volt, sok próbálgatással és új játékosokkal.

Véget ért az edzőtábor! (2012.08.09.)

A Gázművek U19-es csapata idén a Békés megyei Füzesgyarmat községébe látogatott, hogy megkezdje rendes év eleji felkészülését. Az edzői stáb áldozatos munkájának köszönhetően a körülmények 5*-osak voltak, a füves pálya 3 percnyi gyaloglásra volt, a szállás mellett pedig 20 méterre nyílt a számunkra ingyenes strand. A napi két edzést csak a rekkenő hőség zavarta, de a szokásos szóda-szállítmány jó megoldásnak bizonyult ez ellen.

Három edzőmérkőzést játszottunk helyi csapatok ellen. Szombaton kezdtünk a Kőrösladány U17-es csapata ellen. A határozatlan játékunk és a sok kihagyott helyzetünk megbosszulták magukat, és 2-1-es vereséget szenvedtünk. Három nappal később a Hajdú-Bihar megyei felnőtt bajnokság győztesével, Sárrétudvarival játszottunk, ahol a javuló munka ellenére is az öt bekapott gól mellé csak egyet lőttünk. Hiba lenne a libalegelőként is funkcionáló pályára fogni az eredményt, mert a felnőttek gyorsaságukkal és labdabiztosságukkal könnyedén átjutottak rajtunk. Utolsó napunkon az új füzesgyarmati műfüvön léptünk pályára a helyi felnőtt alakulat ellen. Végig partiban voltunk, de a végén egy erősen vitatott tizenegyessel 5-4-re módosították az állást, ami a végső sípszóig nem is változott.

Összességében egy jó hangulatú, emlékezetes edzőtábort zártunk, reméljük a bajnokságig még tovább erősödünk, ami szinte garantált az újonnan érkezetteknek köszönhetően. Az egy héten velünk edzett a U17-es csapat néhány tagja is, akik kemény munkával hálálták meg a meghívást.